Sarp Ertekin

Kas 22, 2017 Gönüllü Koçlar

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun olan Sarp Ertekin, 1999-2003 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde çeşitli sektörlerde çalışmış, yine bu süre içerisinde Ohio’da bulunanan Franklin Universitesi’nde Executive MBA programını tamamlamıştır. 2004 yılında Türkiye’ye dönerek Shell Türkiye’de Madeni Yağlar İkmal Zinciri Operasyonlarında İhracat Sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır.

2006 yılında Shell&Turcas (STAŞ) Ortak Girişim şirketinin kurulması ile birlikte sırasıyla İhracat Müdürü, Depo Operasyonları Yöneticisi, Lojistik Süpervizörü ve Lojistik Müdürü olarak görev yapan Sarp Ertekin şu anda Shell & Turcas Petrol A.Ş şirketinde Kurumsal İş Sağlığı, Çevre ve Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktadır.

İlk profesyonel koçluk eğitimini London School of Coaching -JMJ Associates’ te alan Sarp Ertekin, Adler International Learning Central Europe’dan Yaşam Koçluğu eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda Nefes Koçluğu Fedarasyonu bünyesinde profesyonel olarak Nefes Koçluğu yapmakta ve özellikle ilişki koçluğu üzerine odaklanmaktadır.

Uzun yıllar Üniversite öğrencilerine gönüllü olarak kariyer koçluğu da yapan Sarp Ertekin, bireysel olarak yaptığı bu çalışmaları daha fazla öğrenciye ulaştırmak için 2017 yılında ogrenciisleri.org’u kurmuştur.

ile Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla