Geçmiş Etkinlikler

KOUMEK Sektöre Büyüteç 7

KOUMEK Sektöre Büyüteç 7

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenecek olan Sektöre Büyüteç 7 etkinliği; her sene belirlenen bir sektörün önde gelen firmalarının katılımı ile gerçekleşiyor. Bu yıl da “48 saat 48 katılımcı” konsepti ile gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar kariyerlerini hangi sektörde yapmak istediklerine daha kolay karar verebilecekler. Katılımcılara kariyer yolculuklarında yol göstermeyi hedefleyen konuşmalar ve sunumlarla birlikte aynı zamanda interaktif oyunların, vaka analizlerinin ve sosyal aktivitelerin de bulunduğu etkinlik, aslında tam anlamıyla 2 gece 3 gün sürecek tam bir kariyer kampı.

Sektörün en büyük firmalarının üst düzey yöneticileri etkinlikte düzenlenen oturumlar ile öğrencilere kariyer hikayelerini, şirketlerini ve sektörlerini anlatarak ilham verecekler. 1-2-3 Aralık 2017 tarihinde Kocaeli Kartepe Park Otel‘de gerçekleştirilecek bu kariyer kampına katılmak için şu linkten başvuruda bulunabilirsiniz:

https://www.kouemk.org/sektorebuyutec/sektorebuyutec-7-basvuru/

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün amacı; öğrencilerde takım çalışması ve liderlik kavramlarını, yaratıcı becerileri, iş ahlakı, sosyal ve çevresel bilinçlenmeyi geliştirmek, Endüstri Mühendisliği bilimini geliştirmeye yönelik bilgi ve araştırma temelini sağlamak ve geliştirilen bu bilgiyi topluma ve endüstriye yaymak olarak belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla