Geçmiş Etkinlikler

How to Start Girişimcilik Zirvesi

How to Start Girişimcilik Zirvesi

Tarih: 04 Kasım 2017
Pazar

Yer: Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu, Türkiye girişimcilik ekosisteminin uzman isimleriyle öğrencileri How to Start Girişimcilik Zirvesi’nde buluşturuyor.

Sen de kariyerine yön vermek, ‘girişimci nasıl olurum?’,’Nasıl ekip kurarım?’, ‘Yatırımcılar ne ister?’ diye kendine soruyorsan cevapların hepsi bu etkinlikte ! Hakan Baş,Gülsüm Çıracı,Çağlar Erol,Cem Soysal ve Emrah Kaya ile aynı platformda olup sorularının cevaplarını bulmak istiyosan seni 4 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezine bekliyoruz!

-Gün boyu katılımcıları, yeni ve kendini tanıtmak isteyen inovatif girişimleri ve girişimcilik alanındaki profesyonelleri etkileşimli bir atmosferde bir araya getirecek zirvede girişimcilik ekosistemi bütün yönleriyle derinlemesine mercek altına alınacak.

-Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu, kulübün 64 yıllık birikim ve deneyimi ile iş dünyasının birçok alanındaki gelişmeleri analiz ederek edindiği tecrübeyi düzenlediği etkinlikler yoluyla öğrencilerle paylaşmayı, girişimciliğe ilgisi ve hayata geçirecek fikirleri olan öğrencilerin bireysel gelişim hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı ve bu öğrencileri kendilerini bekleyen gelecek ile erkenden tanıştırmayı amaçlayan bir alt kuruldur. Bu hedefler doğrultusunda How to Start Girişimcilik Zirvesi, Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından 4 Kasım’da gerçekleştirilecek.

How to Start Girişimcilik Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet sitemiz http://howtostart.buik.net ‘i ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla