Home – Company

Takıldığın Zaman
Takıldığın Zaman
Gönüllü Yaşam Koçuna Danış!
Daha Öğrenciyken
Daha Öğrenciyken
Sen de İş Dünyası ile Tanış!
Kariyer Etkinliklerine Katıl!
Kariyer Etkinliklerine Katıl!
Yöneticilerin Deneyimlerinden Sen De Faydalan
Merak Ettiklerini Sor
Merak Ettiklerini Sor
Kariyerinin Temellerini Sağlam At!
Tanıştırır!

İş dünyasının ileri gelen yöneticileri ile tanışabilir, birebir sohbet etme imkanı bulabilirsin.  İş hayatı ile ilgili merak ettiklerini sorabilir, onların bilgi ve deneyimlerinden faydalanarak sağlam bir kariyerin temellerini atabilirsin. 

Koçluk Yapar!

Uluslararası Koçluk Federasyonuna (ICF) bağlı profesyonel gönüllü koçlarımızla kariyer planını netleştirebilir, özgüvenini yükseltebilir ve hedeflerine ulaşmak için kullanacağın güçlü yanlarını öğrenebilirsin. 

Bilgilendirir!

Yapılacak kariyer etkinlikleri önceden öğrenir, üniversitelerin ve öğrenci kulüplerinin kişisel gelişim ve kariyer odaklı etkinliklerini takip edebilirsin.

Ogrenciisleri.org

İş hayatına atılmaya hazırlanan üniversite öğrencilerini profesyonel yöneticiler ile buluşturarak gelişimlerine destek olur.

Üniversite öğrencileri ogrenciisleri.org sayesinde iş dünyasının ileri gelen yöneticileri ile tanışma fırsatı yakalarlar. İleride çalışabilecekleri sektörler ve firmalar hakkında bilgi sahibi olurlar, böylece kariyer gelişimleri ile ilgili sağlıklı karar verebilme imkânını bulurlar.

Öğrenciler, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile yaptıkları birebir sohbetlerle güçlü bir iş ağı oluştururlar ve bu ağ sayesinde iş bulma, burs alma veya staj yapma imkanlarından yararlanma fırsatı bulurlar. 

KAYIT  OL

Ne Dediler?

Öğrencilerden ve İş Dünyasından Yorumlar

Murat Hüseyin Sert
Murat Hüseyin Sert İstanbul Teknik Üniversitesi

Ogrencisleri.org üzerinden tanıştığım profesyonel yaşam koçum ile kariyerim ve önümdeki seçimler hakkında dört konuşma gerçekleştirdik. İlk iki hafta bu konularda farkındalığımı artırdı, daha sonraki haftalarda alternatiflerimi belirledim ve bu alternatifler arasından bir seçim yaptım.

Şu an üniversite sonrası hangi alana yoğunlaşacağım konusunda çok netim. Bu görüşmeler sırasında iş dünyası ile ilgili sorularımı sorma ve daha kapsamlı bilgi edinme imkanına da sahip oldum. Gönüllü olarak bana destek olan yaşam koçum geleceğe daha umutla bakmama vesile oldu ve özgüvenimi arttırdı.

Araç çubuğuna atla