Burcu Tarhan

Kas 24, 2017 Gönüllü Koçlar

1979 yılında doğan Burcu Tarhan, TED Ankara Koleji’nden mezuniyetinin ardından Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. 2000 yılında Arthur Andersen’ın Ankara ofisinde Asistan Denetçi olarak iş hayatına başlayan Burcu Tarhan, 2001 yılında İstanbul ofisine geçerek Senior Auditor oluncaya kadar bu görevine devam etmiştir.

2003 yılında Unilever Finans Bölümü’nde Yurtdışı Raporlama Departmanı’nda yönetici adayı olarak çalışmaya başladı ve ilk yılın ardından bu departmanda yönetici oldu. Unilever kariyeri boyunca finans içinde 7 farklı pozisyon ve departmanda yöneticilik yapan Burcu, ayrıca kariyeri boyunca Singapur, Londra, Dubai gibi şehirlerde de yaşama imkanı buldu. Burcu son olarak Unilever firmasında Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Rusya Finansal Hizmetler Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Burcu 2015 yılından beri Executive Coach olarak serbest çalışmaktadır ve gönüllü olarak Gelecek Daha Net, Payda ve BinYaprak gibi sosyal oluşumlarda görev almaktadır.

ile Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla