Geçmiş Etkinlikler

E-Ticaret Sohbetleri

E-Ticaret Sohbetleri

Tarih: 20.12.2017 -19:00-21:00
Yer:Dome İstanbul

E-ticaret işine girerken insanlara sunacağınız bir ürün veya bir hizmetinizin olması ve bunun bir ihtiyacı gidermesi gerekmektedir. Diyelim ki ihtiyaç karşılayacak bu ürün/hizmet var, internet üzerinden satacaksınız, yapmanız gereken ilk iş bunun için bir web sayfası yapmak olacaktır. Peki piyasada onlarca farklı çözümler varken hangisini tercih edeceksiniz? Bir paket mi alacaksınız yoksa kendinize özel bir sayfa mı yaptıracak mısınız? Bunların yapılması için ne kadar bekleyecek ve ne kadarlık tutarı göze alacaksınız? İşte bütün bu sorularınızın cevaplarını vermek üzere Türkiye’nin en büyük e-ticaret altyapı firmalarından birisi olan Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli bizlerle olacak.

Peki sayfanızı açtınız, buranın işlemesi için dijital pazarlama araçlarını kullanmanız lazım. Türkiye’nin en yenilikçi dijital reklam ajanslarından birisi olan Diverseffect’in başkanı Coşkun Yeşilbaş da web sayfanıza en uygun bütçelerle nasıl trafik sağlayıp satış yapabileceğinizi anlatacak. Google’a mı reklam vereceksiniz, eğer verecekseniz hangi reklam türünü kullanacaksınız, hangi anahtar kelimeleri nasıl bulacaksınız, sosyal medya kanallarında hangi mecranın geri dönüşü daha iyidir, reklam verdiğinizde insanların hangi sayfaya gitmesi gerekir, landing page nedir ve neden önemlidir gibi aklınıza gelebilecek onlarca sorunun cevabını kendisi örneklerle sizlerle paylaşacak.

E-ticaret sektörüne giriş yapacak Kobilerin ve girişimcilerin çok şey öğreneceği seminerimize hepinizi bekliyoruz.

E-Ticaret Sohbetleri Hakkında

Dijitalleşen dünyada çoğu insan online alışveriş yapmaya başlamışken ve firmalar buna yatırım yaparken konuyla alakalı hatalı bilgilendirmelerin olduğunu görünce bu sohbet dizisine başlamaya karar verdik.

E-ticareti işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız ve tecrübelerimizi aktaracağımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım,öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer sizde bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı istiyorsanız, kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar istiyorsanız lütfen sizde bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Kayıt için lütfen tıklayınız; https://www.eventbrite.com/e/e-ticaret-sohbetleri-web-sayfas-nasl-yaplr-ve-pazarlanr-tickets-40549907866

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla